Jak to všechno začalo aneb Historie Škodaklubu Štítov

 

    Historie Škodaklubu Štítov se začala psát několik měsíců poté, co jsem si pořídil svoje auto-Škodu 120 a po absolvování svého prvního Škoda srazu-Běšiny podzim 2004. Díky tomu, že jsem si koupil škodovku jsem se začal víc stýkat s Mejrou a Lukym-místopředsedou (nahradil ve funkci Mejru-ten byl ponížen/degradován za blbý keci na předsedu-mě, velkýho Ogiho. :o) A potom někdy koncem roku jsem se před Mejrou ve vlaku při cestě z nebo do školy zmínil, že by jsme mohli založit Škodaklub Štítov. Ten se toho hned chytnul, zmínili jsme se před Lukym ten byl taky pro ale dál se nic nedělo. Pořád jsme o tom mluvili, ale nikdo to nebral moc vážně. V průběhu roku tuto myšlenku nastiňujeme ještě pár lidem, co s náma taky absolvovali Běšiny a postupně přichází myšlenka, nějak se označit, ať každej ví, kam patříme. Začínáme řešit výrobu nášivek a samolepek a hlavně-logo. Tuto a další důležité věci je třeba vyřešit a tak 22.10. máme v hospodě v Žákavé 1. schůzi ŠKŠ (Škodaklubu Štítov). Ještě jsem se zapomněl zmínit, že předsedou (samozvoleným) jsem se stal já. Když už jsem klub vymyslel, budu i předseda, to dá přece rozum. :o) Ale v budoucnu ostatní nejednou uznali, že schopnějšího předsedu by mezi sebou nenašli a že jsem teda člověk na svém místě. :o)   První schůze dopadla výborně, vyřešili jsme vše potřebné, jak my říkáme, bylo to veliký. Další schůze se měla konat 21.1. v hospodě ve Štítově, ale nakonec jsme měli jiné povinnosti a tak jsme se sešli znova25.3. v pizzerii v Blovicích. Původní plán mít schůze postupně v Žákavé, Štítově a pizzerii v Blovicích později zamítáme a schůze se od té doby konají pouze v blovické pizzerii.
    Po nálepkách, které máme nalepené na autě a nášivkách, které zdobí naše záda postupně přibývají visačky s logem klubu, kterými si ohrazujeme námi na srazu obsazený prostor, do budoucna jsou v plánu trička a sluneční clony na přední okno a internetové stránky, samozřejmě.
Ty vznikají v létě roku 2006, dík za ně patří hlavně Tomovi-našemu adminovi. Snažíme se je postupně doplňovat a vylepšovat.
A plány ŠKŠ do budoucna? Určitě jezdit na srazy, rozšiřovat členskou základnu a vozový park členů ( k čemu hodně přispívá hlavně rodina Zmeškalů-Luky, díky :o))
    Tak to je ve stručnosti historie našeho klubu, který vznikl jen tak mezi řečí ve vlaku a dnes patří mezi největší škodaklub v okolí Blovic, nebo nedej Bože na jih od Plzně. :o)

Díky patří i našemu malému sponzoru firmě No Limits design

  Autor: Ogi    

                                                                                                                                                        Zpět