Melmen a červená dračice
 
10.srpna 2007
Dnes jsem si přivezl svoji novou krasavici J, kterou mi dohodil Mejra.
Je to prozatím sériová Octavia 1,6 GLX, červené barvy. V zavazadlovém prostoru by se dalo i spát, jak je tam místa( l). Má okna a zrcátka v elektrice, palubní počítač. Prozatím to má 15" kola se třemi puklicemi J Interiér je zatím také v základu červeně podsvícen.
z profilu Otevřená ze zadu Velký úložný prostor
ze zadu z boku  Motor :-)
zase z profilu ze předu interiér 
budíky zase budíky ovládání světel ovládání topení 
 
11.srpna 2007
Dnes jsem jí pořídil alespoň na kola pěkné puklice, aby nebyla taková naboso.
 
Srpen-říjen
Nejdříve jsem odstrojil většinu interiéru, abych si protáhl kabely jak na zadní repro a nějaké to dodatečné osvětlení, což tu bude časem určitě ukázané.
rozebrání přední částí bylo nutné očesat dveře byla brnkačka vše pryč kvůli kabelům kabely protaženy a mřížky topení jsou na místě
 
Pustil jsem se do změny podsvícení všech ovládacích prvků, vše proběhlo v pořádku, jen musím vymyslet, aby mi svítilo stejně i el.ovládání zrcátek, což bude asi problém, protože to víčko není průhledné, ale žluté a tudíž mi to mění barvu podsvětlení na zelenou. Spolu s podsvětlením jsem dal do chromu mřížky ventilace, které mimo jiné jsou také podsvětleny.
Vyndané díly, budou opatřeny jinou barvou podsvícení vyndané mřížky budou opatřeny chromem hotová palubovka podsvícení ovladače zrcátek
podsvícení zadních ovládání oken podsvícení ovládání topení, výstražných blinkrů a ventilace topení podsvícení ovládání oken a zamykání u řidiče podsvícení ovládání světel a mřížky topení
 
Pod kliky přišli karbonové misky od MiloTecu.
nalepeny karbonové misky pod kliky detail kliky
 
Tím jak jsem chvátal s lepení misek jsem zapomněl nalakovat si samotné kliky, tak jsem vše musel oblepit a nalakovat dodatečně, což nebyla žádná sranda, ale vyšlo to.
lakování klik
 
Samozřejmě jsem vyměnil u řidiče zámkovou vložku za vložku bez zámku, takže odemykání klíčem není možné. Poté sem opět od MiloTecu nalepil chromové kliky.
namontován chrom na kliky od Milotecu
 
Jelikož si skoro všechno dělám sám, vyrobil jsem si registrační značku (SPZ) škodaklubštítov se svým jménem a nalakoval stěrače v barvě vozu.
originální registračka ŠKODAKLUBŠTÍTOV od No Limits design
 
Vyrobil jsem si průhlednou přední clonu a zadní clonu v barvě vozu, obě jsem si lepil sám a včetně odmaštění okna jsem je měl během 15 minut nalepené, což jsem překvapil i sám sebe :-)
Průhledná přední clona od No Limits design Zadní clona v barvě auta od No Limits design
 
Vyrobil jsem si černo-chromovou samolepku na středy puklic, kterou jsem pokryl pryskyřicí, takže to vypadá docela pěkně.
nalepen střed ŠKODAKLUBŠTÍTOV od No Limits design nalepen střed ŠKODAKLUBŠTÍTOV od No Limits design
 
Teď se dostávám k části kabelů co jsem tahal po autě...modře jsem podsvítil přední blinkry a světlomety, a vzadu zpátečku.
Podsvícení předních světlometů a blinkrů detail podsvíceného světlometu a blinkru podsvícení parkovaček ve tmě podsvícení parkovaček
 
Podzim 2007 Běšiny 5. - 7. října
Octávka měla svoji premiérovou cestu na celostátní sraz škodovek, který se jako vždy povedl. V pátek jsme odjížděli po 17té hodině všichni členové v koloně z Blovického nádraží. Po tom co jsme všichni umístili své plechové miláčky se postavil přístřešek a rozdělal se gril abychom povečeřeli. Ono je to taková tradiční strava, bez které si asi nikdo nedokážeme sraz představit. Sobotní počasí se vyvedlo, protože nespadla ani kapka, ale mohlo být tepleji, aby diváci nemrzli. Já sám jsem se účastnil závodu o pohár škodateamu, sice jako spolujezdec Prcka, ale zážitek to byl pěkný, což by řekli i další 3 posádky, které od nás jeli. V neděli po probuzení, jsme posnídali, sbalili a uklidili po sobě a vydali se domů, cestou jsme ještě udělali poslední zastávku v Komorně, kde jsme v mlze nafotili vše co šlo a rozjeli jsme se všichni domů. Už aby bylo jaro a mohli jsme si to všechno zopakovat.
před odjezdem na sraz v kempu, příprava na oběd při návratu domů zastávka v Komorně na jaře zase ahoj
 
2008 únor-březen
K vánocům jsem dostal bílé zadní lampy, takže je čas je namontovat, ale předem jsem musel vymyslet čím je osvětlit, zvolil jsem technologii LED, od Ferneťáka jsem si zapůjčil šikovné pracovníky kteří mi pomohli vyrobit LED žárovky
 
Poté jsem namontoval lampy a žárovky
 
 
 
Jaro 2008 Běšiny 25. - 27.dubna
Jarní srazík je za námi, bylo to super jako vždy, tentokrát jsme byli docela úspěšní a přivezli několik ocenění, i přes nemilé počasí při příjezdu slejvák a takové menší spršku krup :-) se vyvedlo vše jak mělo, na podzim zase ahoj v Běšinech.
 
30.7.2008
Dneska jsem byl přejmenován hezkou shodou okolností na MELMEN, tudíž byli vyrobeny nové tabulky SPZ.