Mexicanovo felina

Naši koupili ojetého Focuse a byla mi nabídnuta jejich Felície 1.3lxi za 40000kč.Dlouho jsem se rozmýšlel co dál a nakonec jsem 9.5.2005 éro prodal a vzal jsem si on našich Felinu.
 Felícii jsem po našich musel dát krapet dohromady.V první řadě šla do lakovny na opravu různých promáčklin a odřenin + zrcátka.Pak jsem si vyrobil vzpěru do motorového prostoru a pořídil nové vrtané kotouče a destičky FerodoRacing.Koupil jsem také kola AlesioGiro 195/50 R15“ za 11000kč,které jsem dostal za prodej Simsona.
 
    
   
   
 
Nové rádio Sony 4x40w jsem výhodně pořídil v Makru.Pak už jsem jen koupil výfuk Laiting a rezonátor z dieselové Felície a vyndal katalyzátor. 
 •  
 •  
  Ferneťák mi ještě nedávno udělal modré osvětlení interiéru třemi rozptylovými diodami,které jsme usadili na plošném spoji na místo původní sulfidky.
   
  Chtěl bych ještě alespoň sportovní volant a taky by se mi líbili rozšiřující kit lemy blatníků.Bohužel viděl jsem v rallye bazaru cenu jednoho zadního plechového lemu 7000kč,což se mi zdá šílený!Kdyby jste někdo věděl o levnějších,nejlépe všechny za tuhle cenu J,tak dejte vědět.V současné době ale s autem moc plánů nemam,pač jsem taky koupil motorku a ta taky spolkne hodně peněz…
     Kdybych měl srovnat Felinu s Érem,tak musím říct,že kromě stáří (eRko 1979 a Felina 1997),lepšího topení,většího zavazadlového prostoru a míst k sezení,mělo Éro lepší jízdní vlastnosti a spotřeba benzinu byla stejná.A navíc,zadohrabka je prostě zadohrabka.

  Sraz Podzim 2005 Běšiny

  Sraz Jaro 2006 Běšiny

  Sraz Podzim 2006 Běšiny

  Sraz Podzim 2007 Běšiny